Prodej drůbeže
Drůbežárna Prace bude v pondělí  23. 9.  v 15:00 hod.  prodávat: kuři
-- vloženo 20. 9. 2019
Nový příspěvek-schválené rozpočtové opatření
Rozpočtové opatření 5/2019, zde   
-- vloženo 20. 9. 2019
Pojízdné prodejny v obci
Toma, spol s r.o. Topolná - prodej pekařských, cukrářských výrobků, studená kuchyně: pondělí 11.30
-- vloženo 20. 9. 2019
Služba ZK pro stavebníky
Dne 31. 5. 2019 Zlínský kraj spustil službu UtilityReport pro území Zlínského kraje. Tato služba umo
-- vloženo 19. 6. 2019

Sokol v roce 2013

   V tomto roce vyvinuli členové naší jednoty opravdu velkou aktivitu. Kromě již dříve zmiňované Rohálovské padesátky se zástupci cyklistického oddílu zůčastnili také těchto závodů : Hulínská časovka, Sudety Road Tour, Bike Valachy, Hostýnská padesátka, Bikemaraton Drásal, Morkovské Chlap, Hulmen, Moraviaman a Morkoman. Trojice běžců Tomáš Odstrčilík, Roman Odstrčilík a Roman Kubla se navíc zúčastnila seriálu zlínských běhů (např. Běh na Svatý Hostýn, Slopenská desítka, Zlínský půlmaraton, Luhačovický běh, Mikulášská desítka, Štěpánská desítka, Silvestrovská desítka,…). V konečných výsledcích tohoto seriálu 18 závodů nakonec vybojoval Tomáš Odstrčilík skvělé 3. místo z 397 závodníků a v týmech jsme dosáhli na 7. místo z 326. Zapomenout nesmíme ani na náročné terénní závody Slezský maraton (běh 42,2 km), Hostýnská osma (běh 61 km) a Beskydská sedmička (94 km a 5430 m převýšení!). Na tyto extrémní závody se specializuje Roman Odstrčilík a dosahuje zde výborných výsledků. Podrobnosti o všech těchto akcích můžete nalézt v obecním čvrtletníku Vendelín a také na neoficiálních stránkách triatlonového oddílu Sokol Třebětice na cs-cz.facebook.com.

   Velká skupina našich cvičenců nás také skvěle reprezentovala při oslavách 115. let župy Hanácké. Na slavnostní akademii v kroměřížské sokolovně se blýskli dvěmi skladbami, které spolu secvičují pod vedením náčelníka Martina Tupého již od Všesokolských sletů v letech 2006 a 2012. 

   Kromě tradičního cvičení pilates se dále zvyšuje zájem o cvičení dětí. Budeme proto velmi rádi, pokud se rodiče rozhodnou přihlásit je k nám do sokola a rozšířit naše řady o nejmladší generaci.

   Práce na zvelebování sokolovny také nadále pokračují. Po výmalbě sálu následovala přestavba starého kumbálu na novou moderní šatnu. V současné době probíhá oprava skladu a příprava nové nářaďovny. Vedení těchto prací, které všechny provádí naši členové svépomocí, se aktivně ujal Kamil Zapletal.

   V průběhu roku se nám také podařilo uspořádat Třebětický fotbálek, tenisový turnaj a také několik badmintonových turnajů. Nadále se účastníme župního přeboru v badmintonu. Závěr cyklistické sezony se konal v duchu pohodové vyjížďky na Rusavu ke Kůlu a 30. prosince se více než 20 výletníků zůčastnilo výšlapu na Svatý Hostýn a tůru zpět k domovu přes Rusavu a Holešov. Nezapomínáme ani na kulturní akce a tak doufáme v hojnou účast na Sokolském plese a Dětských šibřinkách.

-- vloženo 18. 1. 2014


« |-- zpět na aktuality -- | »

Komentář

You must be logged in to post a comment.