Dne 31. 5. 2019 Zlínský kraj spustil službu UtilityReport pro území Zlínského kraje. Tato služba umo
Toma, spol s r.o. Topolná - prodej pekařských, cukrářských výrobků, studená kuchyně: pondělí 11.30
Nabídka kurzů pro občany pečující o handicapované rodiče a děti
Kurzy Papuče s sebou
-- vloženo 8. 2. 2017
Zbudování zpevněné plochy pro parkování
Žádost o zřízení odstavného místaSmlouva o zřízení zpevněné plochyPříloha č.1 - skladba zpevněné plo
-- vloženo 5. 8. 2016
Pozemkové úpravy
Informace k pozemkovým úpravám jsou dostupné na samostatné stránce zde.

Rohálovská padesátka 2013

Sobotní ráno 27. dubna nás přivítalo aprílovým deštíkem a tak jsme nevěděli, co od tohoto dne máme očekávat. Naložili jsme kola a nezbytné vybavení do aut a vyrazili směr Prusinovice. Naši nejmladší a nejčerstvější členové se vydali po vlastní ose na kole. Celkem se nás na startu v sokolských dresech sešlo 11 a tak si myslím, že jsme byli nejpočetnější výpravou na 4. ročníku Raab Rohálovské padesátky. Kvůli zvýšenému automobilovému provozu v obci (objížďka stavby holešovského obchvatu) se muselo všech 693 závodníků přesunout na start do boční ulice Plačkov. Bylo zde možno zahlédnout takové hvězdy, jakými jsou český zlatý paralympionik Jiří Ježek (celkově dojel 16.) nebo triatlet a účastník havajského ironmana Petr Vabroušek (dojel 32.). My ostatní bez závodnických ambicí jsme se postavili do druhé poloviny startovního pole s jediným úkolem – hlavně dojet ve zdraví do cíle a závod si pořádně užít. Počasí se nakonec umoudřilo a tak jsme v pravé poledne vystartovali na trať, na které bylo spousta stoupání a také krásných sjezdů, brody v Líšné a v Holešově a na závěr netradiční průjezd kravínem. Výsledky v cíli nakonec nebyly vůbec k zahození. Radka Vašicová se v kategorii žen umístila na 7. místě. Sedmý byl také Kamil Zapletal v kategorii TIR. Tři členové naší jednoty se zúčastnili také zimního běhu na 10 km, který se nyní vyhodnocoval spolu s cyklistickým závodem jako duatlon : Roman Odstrčilík skončil jako 16., Tomáš Odstrčilík 18. a Roman Kubla 31. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout na stránkách www.vesani.cz. Nezbývá mi než poděkovat všem závodníkům za vzornou reprezentaci naší T.J. i obce a popřát jim hodně zdraví a sil k tréninku třeba na srpnovou Rusavskou padesátku.